Jdi na obsah Jdi na menu
 


MP sk. "A"

Tréninky jaro 2018/19 (duben - červen)
den čas místo povrch
pondělí 17:30 - 19:00 Stodůlky UMT
úterý (lichý týden) 17:00 - 18:30 Zbuzany tráva/UMT
úterý (sudý týden) 17:00 - 18:30 Kuncova UMT
čtvrtek 16:30 - 18:00 Stodůlky UMT

 


Mistrovská utkání 2018 / 2019 - (H3E)
  datum den čas soupeř hřiště povrch výsledek
1 8.9. sobota 12:00 SK Ďáblice Stodůlky tráva 23:26
2 15.9. sobota 08:30 Sokol Kolovraty Kolovraty tráva 24:37
3 22.9. sobota 12:00 TJ Praga Stodůlky tráva 30:12
4 28.9. pátek 13:30 SK Hostivař Hostivař tráva 46:11
5 6.10. sobota 11:00 Čechie Uhřínevěs Stodůlky tráva 43:5
6 13.10. sobota 14:00 Dolní Počernice Počernice tráva 45:26
7 20.10. sobota 9:00 Sokol Řepy Stodůlky tráva 28:18
8 28.10. neděle 09:00 Spartak Hrdlořezy Hrdlořezy tráva 17:6
9 3.11. sobota 11:30 Újezd n. Lesy Stodůlky  tráva 8:37
10 6.4. sobota 11:00 SK Ďáblice Ďáblice tráva 24:27
11 14.4. neděle 10:30 Sokol Kolovraty Stodůlky UMT 24:14
12 28.4. neděle 11:30 SK Hostivař Stodůlky UMT 23:24
13 5.5. sobota 14:30 SK Zbraslav Zbraslav UMT 9:39
14 12.5. neděle 11:00 Dolní Počernice Stodůlky UMT 22:22
15 18.5. sobota 09:00 Junior Praha Junior UMT  
16 26.5. neděle 11:00 Spartak Hrdlořezy Stodůlky UMT  
17 30.5. čtvrtek 18:00 Újezd n. Lesy Újezd tráva  
18 7.6. pátek 17:00 TJ Praga Praga UMT  
Celkové skóre - - : - -

Turnaje 2018 / 2019
datum den čas místo ročník povrch umís./pozn.
28.9. pátek celodenní Benátky n. Jizerou 2010 UMT 8/13
24.11. sobota dopolední Zbuzany 2010 hala UMT 1/6 + 5/6
9.12. neděle dopolední Zbuzany 2010 hala UMT 2/5 + 5/6
15.12. sobota dopolední Kladno 2010 hala 9/10
16.12. neděle odpolední Zbuzany 2010 hala UMT 4. + 8/10
13.1. neděle odpolední Zbuzany 2010 hala UMT 3/6 + 3/6
27.1. neděle dopolední Zbuzany 2010 hala UMT 3/6 +6/6
2.2. sobota odpolední Zbuzany 2010 hala UMT 3. + 4/10
24.2. neděle dopolední Zbuzany 2010 hala UMT 2. + 4/7
3.3. neděle dopolední Zbuzany 2010 hala UMT 4. + 8/9
10.3. neděle odpolední Zbuzany 2010 hala UMT 3. + 5/7
1.5. středa celodenní Český Brod 2010 tráva 9. + 13/16
16.6. neděle celodenní Jirkov 2010 tráva  

Přátelská utkání 2018 / 2019
datum  den čas soupeř hřiště povrch výsledek
6.9. čtvrtek 17:00 Sokol Řepy Řepy UMT hodně :)
12.9. středa 17:30 FK Řeporyje Řeporyje Tráva výhra :)
19.1. sobota 8:30 ABC Braník Braník UMT  
23.3. sobota 8:00 Tempo Praha Tempo UMT  
16.4. úterý 16:30 Tempo Praha Tempo UMT