Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění 2017

!!! LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HORNÍ BRADLO 2017 PRO ROČNÍKY 2009 a 2008 !!!

Sobota 26. 8. 2017

Poslední den soustředění jsme započali dobrovolným ranním výběhem s dávkou kopečků, kterou absolvovali všichni do jednoho až dojetím trenérům ukápla slza. Poslední snídaní jsme do sebe nasoukali další várku rohlíků a vydali se na ubikaci k dobalení věcí. Vzhledem k bordelu, který na pokojích za týden vznikl, předpokládáme, že věci vašich dětí budou rovnoměrně rozmístěné po domácnostech na Praze 13. Očekávaný příjezd do Prahy ve 12:00 - 12:30. Přikládáme poslední fotografie před odjezdem, snad své děti poznáte. Další fotografie ze soustředění budou brzy k dispozici na stodůleckých stránkách rajče.net.

img_20170826_094326.jpg

img_20170826_094353.jpg

img_20170826_094438.jpg

img_20170826_094518.jpg

img_20170826_094528.jpg

img_20170826_094613.jpg

img_20170826_094652.jpg

Pátek 25. 8. 2017

Páteční ráno trenéři odcestovali na otočku do Prahy, aby se zúčastnili smutečního obřadu k uctění památky jejich tragicky zesnulého kamaráda Jakuba Sedláčka. Dopolední program tak byl v režii naší odborné pomoci Markéty Šindelkové a Lucky Podrazilové. Program byl odlehčený. V blízkém lese kluci a holky postavili překrásné šiškovo-mechovo-dřevo-kamenné městečko pro místní skřítky, kde samozřejmě nechyběly ani dvě fotbalová hřiště, jedno s mechovým a druhé s jehličnatým povrchem. Na oběd už byli trenéři zpět a odpolední program byl zpět ve fotbalovém duchu. Vše začalo obratnostní opičí dráhou, kterou pro naše vaše svěřence postavili naši vaši svěřenci ročníku 2006. Mladší mohli konečně pozlobit i někoho jiného než nás a starší si vyzkoušeli jaká to je řehole, to trénování. Odpolední fáze byla kvůli vedru úmorná, ale kluci i holky si s tréninkovou jednotkou poradili, za čež byli odměněni kvalitním odpočinkem na trávě ve stínu.

20170825_171441-small.jpg

Povšimněte si prosím Lukáše Caithamla. :-)

lukas-dead.jpg

Po tréninku vyplnili kluci a holky krátký dotazník týkající se kvality soustředění a po večeři je čekala závěrečná tréninková jednotka formou turnaje 1 vs 1. Znovu si všichni hráči sáhli na dno, když odehráli intenzivní hodinovku na třech hřištích. Byly k vidění výkony od úrovně pražského přeboru do úrovně ligy mistrů. Večerku jsme o hodinu prodloužili, ale nakonec to stejně nebylo potřeba, protože po prvním kole balení věcí, jeden vedle druhého (druhé) chtě nechtě tvrdě usli ve stejný čas jako běžně.

Čtvrtek 24. 8. 2017

Čtvrteční den byl co do programu velmi pestrý. Začali jsme ranním výběhem formou vydatných kopečků, které byly i k přidání, čehož někteří jedinci s radostí využili. Po snídani jsme odehráli dvojzápas proti Stodůlkám ročníku 2008 a bylo to fajn. V celkovém součtu jsme možná prohráli, nicméně výkony a nasazení všech hráčů a hráček byly příkladné a góly jsme také dali, takže zápas trenéři hodnotí velmi pozitivně. Odpolední jednotka stála za opravdovou starou bačkoru, ale to je pochopitelné, jelikož každý má právo být unavený a rozmrzelý. Tréninkovou jednotku jsme proto předčasně ukončili a vydali jsme se bazénovat. V bazénu si děti vyzkoušeli, jaké je to létat vzduchem a někteří si s pomocí trenérů tuto činnost náramně užili. Před večeří jsme stihli ještě ping-pongovou obíhačku, kdy někteří drželi pálku poprvé v životě, takže míček byl mnohem častěji pod stolem než na stole, ale i tak to byla sranda. Po večeři nás čekala ještě poslední TJ dne a jestli ta odpolední stála za starou bačkoru, tato stála rozhodně za novou Messiho adidasku. Kluci absolvovali 45 minut kruhového dovednostního soutěžního zápolení. K vidění byly vidět i slzy, když se například někdo zasekl na 15 minut na jednom stanovišti. Nikdo ale flintu do žita nehodil, i když přes nastupující tmu a slzy neviděl metr před sebe. Jelikož bylo fyzické i psychické vytížení maximální, zvítězili všichni. Ještě než náš spoluhráč ročníku 2005 Pepa Šindelka přečetl klukům pohádku na dobrou noc o Bobu a Bobkovi stala se nevídaná věc, po večerní sprchovačce nezůstala ve sprchách jediná zapomenutá věc. Nevídané, kdo se dnes nesprchoval v Bradle, neuvěří.

Středa 23. 8. 2017

Ranní výběh do místních luhů a hájů byl z důvodu neprobuditelnosti našich svěřenců k všeobecné radosti zrušen. Denní program byl opět vydatný, kdy jsme absolvovali 4 tréninkové jednotky + bazén. V podvečer jsme ještě stihli prověřit skákání přes švihadlo. Zatímco někteří jedinci měli odskákáno v mžiku, jiní se dosti natrápili. U některých svěřenců bylo k vidění v součtu i několik stovek přeskoků. Den jsme zakončili opět u ohně, odkud se vyráželo na noční pochod odvahy. Všichni kluci i holky pochod zvládli, a to dokonce v suchém spodním prádle. Všem patří zatím velká pochvala. V tréninkách všichni makají na 100 a více procent, všichni se vzorně chovají, vzorně jedí a kakají a dokonce se sami organizují. Z přístupu hráčů a hráček mají trenéři nesmírnou radost, která nás motivuje k další práci.

Úterý 22. 8. 2017

Úterní report píšeme s mírným zpožděním, jelikož byl včerejší večer věnován opékání buřtů u táboráku, kde nemají elektrickou zásuvku. Všichni svěřenci se činili, když nanosili z místního lesa cca 3 tuny kvalitního dřeva. Jak již bylo v minulém reportu avizováno, odpoledne jsme odehráli přátelské utkání proti Újezdu nad Čímsi a dobrou zprávou je, že trenérské funkce zatím neskládáme. Kluci a holky předvedli bojovné výkony plné krásných fotbalových momentů a i navzdory velké únavě jsme na obou hřištích zvítězili v poměru 13:2 a 11:1. Všichni jsme stále v pořádku, ale je to řehole!

Pondělí 21. 8. 2017

Úvodem dnešního reportu budiž rozhovor s naším svěřencem Filipem Hartmanem:

Láďa: "Jak se ti tady líbí, FIlipe?"
Filip: "Dobrý!"
Láďa: "Stýská se ti po tátovi?"
Filip: "Ne!"
Láďa: "Stýská se ti po mámě?"
 psů Filip: "Ne!"
​Láďa: "Stýská se ti po bráchovi?"
Filip: "Ne!"
​Láďa: " Chtěl bys tady s náma bejt měsíc?"
Filip: "Ano!"
Láďa: "Určitě, Filipe?"
Filip: "JO!"
​Konec rozhovoru, Filip se otáčí a odchází na večeři.

​Ale zpět k reportu. Stále jsme všichni v pořádku, svěřenci v řádku. Hlavně díky Elišce Hřebejkové, která si své ovečky (spoluhráče) vždy srovná do latě. Co ale neuhlídá, jsou kluzké špagety Kuby Chrše, kterými v čase oběda vyzdobil podlahu místní jídelny abstraktním dílem ve stylu Jacksona Pollocka. Tréninkové jednotky byly opět vydatné i proto byla na programu návštěva místního wellness u pana Wellness, kde se kluci i holky vydatně vybazénovali, vyvýřili, ale hlavně vyřádili. Zítra nás čeká přátelské utkání proti nákýmu Újezdu nad Čímsi, a jestli kluci a holky nevyhrají, další report už nebude, jelikož trenéři po zápase okamžitě skládají funkce. Takže držte palce!!! Ale dost bylo řečí, dále mluví jen fotodokumentace:

img-20170820-wa0002.jpg

Zdá-li se vám, že je fotografie rozmazaná, to ani objektiv Karl Zeiss není schopen zachytit rychlost a dynamiku stodůleckých borců a borkyň.

img-20170820-wa0008.jpg

Fotbalový míč velikosti č.4 je potřeba nahustit na tlak 9 PSI. A nacpat 9 psů do jednoho balónu dá pořádnou fušku.

img-20170820-wa0013.jpg

Do kruhu se vejde pouze jeden hráč. Pokud se potkají dva, zvítězí vždy Eliška.

img-20170821-wa0000.jpg

Pozdrav rodičům od Horního Bradla.

Neděle 20. 8. 2017

Všichni jsme stále v pořádku. Dnešní dávky v hodnotě čtyř tréninkových jednotek a délce pěti hodin patnácti minut kluci a holky spolkli jako malinu. Mezi tréninky dokonce zvládli postavit přehradu na místním potoce, za kterou by se nestyděl leckterý bobr. Tréninkové dávky budeme postupně navyšovat a do pátku máme v plánu dostat se na 18 hodin zátěže denně. Donáška obědu a večeře na hřiště je již zajištěna. To by bylo abychom je alespoň trochu neunavili. Naši vaši svěřenci již spokojeně spí, přikládáme foto z předspánkových příprav. (dívčí duo chybí, neb bylo již v říši snů)

pripravy-pred-spanim-1.jpg

pripravy-pred-spanim-2.jpg

Sobota 19. 8. 2017

Na soustředění jsme dorazili všichni v pořádku. Drobné autobusové nevolnosti jsou již zapomenuty. Absolvovali jsme vydatnou tréninkovou jednotku do pozdních večerních hodin, po které následovala povinná očista. Nyní už kluci dávno spokojoně spí na hromadě pomíchaných obsahů svých kufrů a tašek. Rodičům předem oznamujeme, že děti domů přijedou s kompletně cizí výbavou. Zpětné výměny osobních věcí proběhnou po návratu ze soustředění.

Aktuální stav svého svěřence sledujte v tabulce níže.

Odkaz na stránky areálu http://www.modrovic.cz/.

Dotazy k soustředění: trenér Jakub Nešpor, tel. 733 157 579

Účastníci zájezdu
  ročník 2009 stav hráče sobota
1. Petr Benda zpět doma
2. Lukáš "Cukrář a lahůdkář" Caithaml zpět doma
3. David "Smíšek" Hampl zpět doma
4. Filip "Filipes" Hartman zpět doma
5. Filip "Hugo" Hás zpět doma
6. Eliška "Keliška" Hřebejková zpět doma a spí
7. Jakub Chrž zpět doma
8. Tomáš Kocourek zpět doma
9. Anna Oudránová zpět doma
10. Alexandr "Kočička" Sidorov zpět doma
11. Dan "Denis Lavinský" zpět doma
12. Horia Marin zpět doma
13. Tonda Pösl zpět doma
14. Jan Kovář DNS
15. Dominik Trojan DNS