Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2013/2014

Příspěvky

Turnaj 2005 - Rokycany 21. června 2014

24. 6. 2014

16 týmů, herní model: 4 základní skupiny a dále 2 skupiny dle výsledků

1. FK Rokycany "A"  2. Sokol Stodůlky "A"  3. FAAZ  4. FK Bohemians 1905 r.06  5. SK Xaverov  6. FK Rokycany "B"  7. Rapid Plzeň  8. SK ZČE Plzeň  9. Horaždovice  10. FK Rudná  11. Hořovicko  12. FK Rokycany r.06  13. OFS Rokycansko  14. Vejprnice  15. Sokol Stodůlky "B"  16. SK Benešov

 

Turnaj 2006 - Slaný 14. června 2014

18. 6. 2014

8 týmů, herní model: každý s každým

1. SK Aritma  2. Ďáblice  3. Spartak Příbram  4. SK Slaný "A"  5. FK Louny  6. SK Slaný "B"  7. Sokol Stodůlky  8. SKP Rakovník

 

Turnaj 2004 a 2006 - Kopanina - World Youth Football Cup 14. června 2014

15. 6. 2014

8 týmů, herní model: 2 skupiny a play off

2004 - 1. Sokol Stodůlky

2006 - 1. Sokol Stodůlky

 

Turnaj 2005 - Vídeň 6. - 8. června 2014

13. 6. 2014

12 týmů, herní model: 2 základní skupiny a o umístění, 6 + 1

6./12 Sokol Stodůlky

 

Turnaj 2005 - Motorlet 8. května 2014

13. 5. 2014

15 týmů, herní model: 3 základní skupiny a dále 3 skupiny dle výsledků

1. SK Aritma  2. AFK Šeberov  3. FK Bohemians 1905 "A"  4. FK Bohemians 1905 "B"  5. FK Admira  6. SK Motorlet "A"  7. Sokol Stodůlky "A"  8. FK Třinec  9. Union Vršovice  10. SK Černolice  11. SK Horní Měcholupy  12. SK Motorlet "B"  13. TJ Kyje  14. SK Aritma "B"  15. Sokol Stodůlky "B"

 

Turnaj 2005 - Český Brod 1. května 2014

3. 5. 2014

24 týmů, herní model: 4 základní skupiny, 4 skupiny dle výsledků a play off

1. FK Viktoria Žižkov  2. FK Pardubice  3. FK Bohemians 1905 "A"  4. SK Satalice  5. FK Admira "A"  6. FK Bohemians 1905 "B"  7. Sokol Stodůlky "A"  8. SK Nusle  9. FK Admira "B"  10. FK Meteor  11. FK Říčany  12. Nymburk  13. FC Velim  14. Sedlčany  15. SK Sparta Kutná Hora  16. ČAFC  17.TJ  Kamenný Přívoz  18. SK Český Brod "A" 19. Sokol Stodůlky "B"  20. FC Zličín  21. FK Uhlířské Janovice  22. TJ Zásmuky  23. FK Chvaletice  24. SK Český Brod "B"

 

Turnaj 2004 - Ďáblice 5. dubna 2014

6. 4. 2014

12 týmů, herní model: 2 skupiny a play off

1. FK Admira "A"  2. Rovensko  3. AC Sparta 05  4. SK Ďáblice  5. TJ Vinoř  6. SK Slaný  7. FK Admira 05  8. Kročehlavy  9. FK Čechie Kralupy  10. FK Admira "B"  11. SK Benešov  12. Sokol Stodůlky

 

Turnaj 2005 - Řeporyje 30. března 2014

31. 3. 2014

11 týmů, herní model: 2 skupiny a play off

1. Sokol Stodůlky "A"  2. SK Aritma "A"  3. SK Slavia "A"  4. FK Motorlet  5. SK Slavia "B"  6. FK Bohemians 1905  7. FK Náchod  8. Baník Most  9. SK Střešovice  10. Sokol Stodůlky "B"  11. SK Aritma "B"

 

Turnaj 2006 - ZŠ Klausova 29. března 2014

30. 3. 2014

8 týmů, herní model: každý s každým

1. Bohemians Praha 1905  2. FC Viktoria Plzeň  3. FK Pardubice  4. Sokol Stodůlky  5. SK Motorlet Praha  6. SK Střešovice  7. ČAFC Praha  8. FK Viktoria Žižkov

 

Turnaj 2004 - Králův Dvůr 23. března 2014

24. 3. 2014

9 týmů, herní model: 2 skupiny a play off

1. FK Neratovice  2. Viktoria Žižkov "A"  3. SK Praga  4. Viktoria Žižkov 05  5. FK Králův Dvůr  6. Viktoria Žižkov "B"  7. FA AZ Praha  8. Sokol Stodůlky  9. SK Zbraslav