Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 2005 - Motorlet 8. května 2014

13. 5. 2014

15 týmů, herní model: 3 základní skupiny a dále 3 skupiny dle výsledků

1. SK Aritma  2. AFK Šeberov  3. FK Bohemians 1905 "A"  4. FK Bohemians 1905 "B"  5. FK Admira  6. SK Motorlet "A"  7. Sokol Stodůlky "A"  8. FK Třinec  9. Union Vršovice  10. SK Černolice  11. SK Horní Měcholupy  12. SK Motorlet "B"  13. TJ Kyje  14. SK Aritma "B"  15. Sokol Stodůlky "B"


Sokol Stodůlky "B"

Celý turnaj bylo na hráčích znát, že bojují především se svou vnitřní morálkou. Na turnaji, který byl primárně určen pro hráče ročníku 2005, jsme sice rychlostně a fyzicky mohli jen stěží stačit na starší soupeře, ale co do bojovnosti a nasazení bychom se měli všem minimálně vyrovnat. Pokud hráči nebudou ctít zásadu hrát za jakéhokoliv stavu a bojovat po celý čas utkání, nebude jim v budoucnu fotbal přinášet radost z vítězství. Hlavně v zápasech základní skupiny někteří naši hráči v momentě vysokého počtu obdržených branek rezignovali a přestali úplně hrát. Poté, co byly trenéry nabádáni ke zvýšení nasazení, se naše hra ke konci turnaje značně zlepšila a vstřelili jsme i nějaké branky. Dva góly za celý turnaj je však zatraceně málo. Abychom však nebyly pouze kritičtí, v zápase s Kyjemi předvedli hráči heroický výkon, který sice skončil nakonec pouze remízou, ale na šance a fotbalově jsme soupeře jasně přehráli.

Sestava a hodnocení:

Petr Marhoul – v brance: 5, v poli: 6, Adam Vajda - 6, Valášek Adam - 8, Valášek Jakub – v poli: 5, v brance: 8, David Pazourek - 8, Dan Gröschl - 7, Vít Buřil - 5

Vydřené, ale pěkné góly:

Adam Valášek, Petr Marhoul


Sokol Stodůlky "A"

Na turnaj jsme jako již tradičně v poslední době nastoupili v neúplné sestavě. V úvodu jsme změřili síly proti výkonnostně slabším týmům a bez větších problémů vyhráli. V důležitých zápasech proti kvalitním týmům jsme propadali v obranné fázi hry a po zásluze prohráli. Kluci si musí uvědomit, že obranná činnost je nedílnou součástí hry a zásadním způsobem ovlivňuje výsledek a hru samotnou. Pokud nebudou po ztrátě míče všichni hráči dostatečně aktivní, nemáme proti silnějším soupeřům šanci. Podpora útočníků při bránění je stejně důležitá jako podpora obránců při útočení. V tomto směru obstál pouze Tomáš a částečně Matyáš, ostatní musí značně přidat. Pozitivem byla zlepšená kombinace a některé akce dotažené až do prázdné branky soupeře. Filip Ret se díky podpoře svých spoluhráčů stal nejlepším střelcem turnaje.

Sestava a hodnocení:

Útočná fáze hry

Pepa Šindelka  6   Tomáš Ret  7  Filip Káža  9  Matyáš Malý  5,5  Jan Landovský  8,5  Filip Ret  9

Obranná fáze hry

Pepa Šindelka  7   Tomáš Ret   8  Filip Káža 3  Matyáš Malý  6,5   Jan Landovský   3   Filip Ret  3,5

Góly:

Bylo jich hodně